Mikser

Shitet nga: Hajrushi 11 Mar 13:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Viti
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitot mikseri 7 kubik mikseri osht kumplet me pu mekrejt 1.600
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim