Motorr bageri yanmar 3 klipsh

Shitet nga: sadik 22 Tet 08:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Viti
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shes motorrin ne gjendje te mir me garancion thirr ne numer 044496930 dhe viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim