Reduktor për bager.

Shitet nga: Agim 20 Tet 22:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Viti
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Reduktor për bager:2 ton,4 ton dhe 5 ton.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim