Rimorkio • 22 ton

Shitet nga: Agim Ajvazi 18 Mar 22:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

8 500 EUR

Komuna: Viti
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
• Rimorkio është në gjendje të mirë, është e prodhuar në vitin 2002, për më shumë info na kontaktoni.

• Mund të na kontaktoni edhe në viber: +37744444401, apo të na dërgoni email me opsionin e mëposhtëm të Merrjepit.

• Shiten edhe makinat tjera që shihen në foto.

• Makinat tona tjera në shitje dhe të gjitha shpalljet tona në Merrjep, mund t'i gjeni duke shënuar numrin e telefonit "044444401" në fushën e kërkimit.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim