Rimorkio e makines

Shitet nga: Mustaf 13 Dhj 19:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

450 EUR

Komuna: Viti
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet rimorkio e vetures
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim