Rimorkio per eskavatora

Shitet nga: Liridoni 12 Gsh 22:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Viti
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet rimorkio per eskavatora e posa ardhur nga austria viti 1992 e doganuar hydraulik kamt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim