Rimorkio

Shitet nga: Hazir Maloki 17 Nën 15:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Viti
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes Rimorkion marka Schwarzmüller i vitit 1992 me hydraulik. Gjendja asht e mir. Sapo ardhun nga Austrija.

Viber ne Austri: 00436643296909
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim