Servisi Hydraulik & pneumatic

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: K&D hydraulic service 09 Shk 22:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Viti
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Servisojm Te gjitha eskavatoret velushkat grederet ngarkusat dhe kamionat ne hydraulic dhe pneumatic servisojm Te gjitha pumpav hydraulice
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim