Shitet Agregati

Shitet nga: Liridoni 07 Mar 23:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Viti
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet agregati 65 Kw i posa ardhur nga austria
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim