Shitet

Shitet nga: Liridoni 22 Dhj 22:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Viti
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet kamioni me dogan te paguar i ardhur nga jashti
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim