kamion 814

Shitet nga: kaltrim 01 Tet 17:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 500 EUR

Komuna: Viti
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Mercedes benz 814, kiper, regjistrim 1 vjet, i fatshem per punë
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim