lt 35

Shitet nga: sabri 28 Shk 18:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 500 EUR

Komuna: Viti
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shes vorgonin lt 35 eshte shum i rujshum motorrin eka shum te mir 2.4 disell viti i prodhimit 86 pres bleres seroz regjistrim i ska duar qe dy muj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim