mercedes benz 814

Shitet nga: kaltrim 30 Sht 08:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 500 EUR

Komuna: Viti
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Mercedes Benz 814, regjistrim 1 vit, i gatshem per punë
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim