shes kamionin mercedes benz kiper 310

Shitet nga: besim osmani 30 Dhj 13:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 500 EUR

Komuna: Viti
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shes kamionin mercedes benz kiper 310
Asht ne gjendje te rregullt per pun
Viti:1987
Marshi:manual
Lenda djegese:dizell
Qmimi:2500
Per me shum informata thirrni ne ket numer te tel: 044271776
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim