vetur

Shitet nga: astrit 21 Gsh 17:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Viti
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet kombi transporter ww t4 viti prodhimit 1996
Kilometra 164000 turbodizel d.4 klim abs 4x4 pjesa e perparme e blinduar regjistrim edhe 1muaj cmimi sipasmarrveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim