viti i prodhimit 2004 hyundai 2500 kubik per pjes

Shitet nga: besim 11 Nën 17:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 500 EUR

Komuna: Viti
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
e shes kombin pa dogan viti i prodhimit 2004 centrall per pjes 1500 euro ose me naj ndrrim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim