MERCEDES 17 19 4X4 KIPER ME KRAN

Shitet nga: Agim Ajvazi 11 Shk 22:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

12 000 EUR

Komuna: Viti
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: Model Tjeter
ështe në gjendje të mire pune
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim