Bageri

Shitet nga: xhavit 05 Mar 20:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Viti
Makina : Makina ndërtimi
shitet bageri ne gjndje te regull esht i ardht nga zvicra shum i mir bajn dhe ndrim me nja kamjon 3 aks pr ma shum na kontaktoni
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim