Kran Liebherr K33

Shitet nga: Liridon Ramadani 16 Nën 21:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Viti
Makina : Makina ndërtimi
Krani gjindet ne gjendje shum te mir asht me Telekomand dhe funktion mir i vitit 1982. Sa po ardhur nga Austrija.

Viber ne Austri. +436643296909
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim