Valak - Cilinder

Shitet nga: Agim 18 Pri 12:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 500 EUR

Komuna: Viti
Makina : Makina ndërtimi
Është n'gjendje shumë t'mirë, dhe ka dy vibrime.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim