Skip Bager Massey Fergusan

Shitet nga: Skip Bager 09 Shk 00:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Viti
Makina : Pirrungritës
Skip Bager Massey Fergusan ne Gjendje Shum Te mir Motorri Dhe Komandat i Punojn Teper Mir Nr Telef Viber +37745645955
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim