Gomat per Ngarkues

Shitet nga: Liridoni 11 Qer 13:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Viti
Makina : Pjesët rezerve
Shiten gumat per ngarkues 26.5-25. si dhe 23.5-25 posa ardhur nga Zvicrra
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim