ushit flm merrjep

Shitet nga: kombi 02 Krr 15:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 100 EUR

Komuna: Viti
shitet kombi pezho dizell 2500 kubik gjatsia brenda 310cm ne gjendje te rregullt teknike dhe optike me 5 shpejtsi RKS deri mujin e 8-2015
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim