Kosa e traktorrit

Shitet nga: Mustaf Jahiri 17 Nën 16:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Viti
Makina : Makina korrëse
Shitet kos e traktorrit e gjitha eshte ne gjendje te rregullt .
Qmimi sipas marrveshjes dhe bejm ndrrim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim