Traktor per kositje dhe hekjen e bores

Shitet nga: Shpendim 16 Dhj 22:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 200 EUR

Komuna: Viti
Makina : Makina korrëse
Shes traktorin e vogel per kositjen e barit dhe hekjen e bores po ashtu Ben Shkepjen e plehut artificial apo te krypes i ardhur nga gjermania.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim