Grabuj SUNCE

Shitet nga: hesat 20 Nën 16:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

380 EUR

Komuna: Viti
Makina : Makina lidhëse
shitet grabuja sunce per mbledhjen e sanes dhe rrotllimin e saj te interesuarit thirrni ne tel 045377498.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim