SHES Makinen lidhse claas.

Shitet nga: labinot 25 Gsh 15:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Viti
Makina : Makina lidhëse
shes makinen lidhse modeli claas esht shum ne gjendje te mir dhe punon mir te interesuarit mund te lajmrohuni ne nr e telit 044-533-180 ju mirpresim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim