Welger AP 45 Makinë lidhëse --- U shit ---

Shitet nga: Burim Imeri B.I 07 Maj 20:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 300 EUR

Komuna: Viti
Makina : Makina lidhëse
Marka : Welger
Tipi : AP 45
Viti i prodhimit 1985
Ka shiritin dhe shkallen per te garkuar vetë duajt te kashtes / sanës

Gjendja shume e mirë

Burim Imeri B.I
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim