shes maqinen

Shitet nga: ..... 20 Mar 19:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Viti
Makina : Makina lidhëse
Shes maqinen për mbledhjen e sanes dhe të kashtes në gjendje të rregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim