Kultivator

Shitet nga: Kultivator 11 Dhj 16:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Viti
Makina : Moto-kultivatorë
Kultivator llabine ka pompen e ujit pllug dhe shpartaq.Bej ndrrim me kultivator 509
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim