shes maqinen per blurje dhe shuklurje misri...

Shitet nga: labinot 22 Pri 20:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Viti
Makina : Pjesët rezerve
shes maqinen per me blu dhe me shuklu maqina esht ne gjendje shum te mir dhe e rujtne...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim