shes mlinin me 6 opsione bojm edhe ndrrime..

Shitet nga: labinot 14 Mar 22:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Viti
Makina : Pjesët rezerve
shes mlinin me 6 funksione mlini ka kto opsione shoklon blun kokrra edhe me boq ka edhe zdrug tuqill cerkullar burgi mlini esht funksional per te gjitha . dhe esht e rujtne siq shifet edhe ne foto...BOJM EDHE NDRRIME...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim