shes mulliri lifam perblurje dhe shuklurje misri.

Shitet nga: labinot 14 Mar 22:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Viti
Makina : Pjesët rezerve
shes mullirin lifam me dy rrypa mulliri blun edhe shoklon esht i rujtun siq po shifet edhe ne foto....bojm ndrrime...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim