shes mullirin lifam per blurjen dhe shuklurje ..

Shitet nga: labinot 24 Shk 10:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Viti
Makina : Pjesët rezerve
shes mullirin per blurjen dhe shuklurjen e misrit mulliri esht ne gjendje shum te mir pak i perdorur...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim