shes ramin shum te mir bojm edhe ndrrime

Shitet nga: labinot 22 Shk 20:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Viti
Makina : Pjesët rezerve
shes ramin rami esht shum i mir dhe esht i fort bojm edhe ndrrime me mjete bujqsore..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim