shesim gjitha llojet e maqinave...

Shitet nga: labinot 19 Shk 12:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Viti
Makina : Pjesët rezerve
shes gjitha llojet e maqinav per blurjen dhe shuklurjen e misrit...bojm ndrrime...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim