Kosa parku

Shitet nga: Jetish Ilazi 03 Krr 13:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Viti
Makina : Të tjera
Shiten Makina Te parkut ne gjendje te rregullt te ardhura nga zvicra 1.Kemi Makina te Parkut 2.Freza Per Bahqe 3.Kashera (makina per larje) 4.Makin per prerjen e barit Per Fush te sportit 5.Makina Per shkelje (per kocka dhe per dhe) 6.Makin per prerjen e druve
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim