Lugë/pllug bore [2]

Shitet nga: Agim Ajvazi 28 Jan 22:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

650 EUR   950 EUR

Komuna: Viti
Makina : Të tjera
• Pllugu ështe mekanik, është në gjendje të gatshme për punë dhe mundë të montohet në traktor apo kamion.

• Shitet edhe një lugë/pllug tjetër bore, te cilën mund t'a gjeni në këtë link: http://www.merrjep.com/Listing/AdDetail/Index/3254669-Lug%C3%AB-pllug-bore

• Mund të na kontaktoni edhe në viber: +37744444401, apo të na dërgoni email me opsionin e mëposhtëm të Merrjepit.

• Lugën\pllugun tjetër dhe të gjitha shpalljet tona tjera, mund t'i gjeni duke shënuar vetëm numrin e telefonit "044444401" në fushën e kërkimit.


Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim