Lugë/pllug bore

Shitet nga: Agim Ajvazi 28 Jan 22:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 600 EUR

Komuna: Viti
Makina : Të tjera
• Luga është në gjendje të mirë dhe është e gatshme për punë. Për më më shumë info, përveç telefonatës normale, mund të na kontaktoni edhe në viber: +37744444401, apo të na dërgoni email me opsionin e mëposhtëm të Merrjepit.

• Shitet edhe një lugë/pllug tjetër bore, te cilën/in mund t'a gjeni në këtë link: http://www.merrjep.com/Listing/AdDetail/Index/3255050-Lug%C3%AB-pllug-bore--2-

• Shitet edhe traktori që shihet në foto për 10500 € (së bashku me lugën). Traktorin mund t'a gjeni në këtë link: http://www.merrjep.com/Listing/AdDetail/Index/3245973-Ford-5610-me-lug%C3%AB-pllug-bore

• Shiten edhe makinat tjera që shihen në foto.

• Lugën\pllugun tjetër, traktorin që shihet në foto dhe të gjitha shpalljet tona tjera në Merrjep, mund t'i gjeni vetëm duke shënuar numrin e telefonit "044444401" në fushën e kërkimit.

Tags: gjon dir xhon deer der Bager kobelco kobelko kobellko kobellco rrote rrot rrota zingjire zingjir zinxhir zinxhire singjire singjir sinxhir sinxhire caterpillar cat caterpilar buldozer bulldozer bulldozher bulduzer bullduzer bullduzher buldozher bulldozher per bagere kamion scania scani skania skani greifer graifer grajfer man mercedes rimorkio prokolice prokolic prekolice prekolic prikolice prikolic prikolica paleta palet pllug pllugjj bor bore piruner vilushkar vilushk vilushke velushke velushk velushkar pirun pirrun pirunjer pirrunjer pirungrites pirrungrites pirunngrites pirrunngrites traktor ford massey ferguson fergusan fendt sanak kiper me kran me sajle sajlle sajlash sajllash grabber ekskavator eskavator ekskavatore eskavatore eskavatori ekskavatori excavator prekolica prokolica komatcu komatsu komacu shitet volvo same poclain rampe ramp rampa alumini alumin daewoo daewoo kamijon kamian airman kamijan kamjon kamjan motor palfinger pneumatik hidraulik pneumatic mator motorr matorr mator maqin zeppelin zepelin zeplin xepelin cepelin maqine maqina makin makine makina makinat kabine kabin kabina imt buhrer trraktor traktorr trraktorr herkules sanik mitsubishi mitcubishi micubishi I sapo ardhur nga ch zvicrra zvicra gjermania gjermonia mitsubish daewoo daevo daevoo mitcubish micubish turbo dizel diesel dizell klipa klip case john deere new holland ngjeshes nxheshes rruge isuzu nissan nisan renault toyota volkswagen defender agim ajvazi hyundai kia for sale ne shitje setra fuso iveko iveco daff daf pollosovine pollosovin pollosovina traktorit pjese pjes pjesa ngarkues ngarkus narkues narkus vw volkswagen wv wolksvagen dumper dam
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim