Makina e parkut

Shitet nga: jetish ilazi terpez 20 Shk 19:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Viti
Makina : Të tjera
Shesim makina parkut te vogla dhe tedhaja freza bashqe kemi gjith shka kemi meshit me shumic dhe mepakic
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim