Makine per heqjen e bores prodhim amerikan

Shitet nga: Mujë Haziri 07 Nën 21:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 599 EUR

Komuna: Viti
Makina : Të tjera
makine per heqjen e bores ,eshte prodhim amerikan e perdorur pak e importuar nga zvicrra. mundesi te ndezjes mekanike dhe elektronike,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim