Maqina e barit

Shitet nga: besnik 16 Shk 17:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

75 EUR

Komuna: Viti
Makina : Të tjera
shitet maqina e barit ne gjendje te shkelqyer eshte me rrym shume e shpejt dhe ekonomike per me shume nr telit info. e ka mekanimzin me shlue sa dush posht edhe me qu perpjet flm per mirkuptim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim