Pjes per kombaj zmaj 133

Shitet nga: endrit 24 Mar 22:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

600 EUR

Komuna: Viti
Makina : Të tjera
1. ndrrus te shpejsive meniaq ne gjendje te mir korp dhe llamel komplet
2.qizmet te dy rrotve
komplet te gatshme per pun
qmimi komplet 600 euro qmimi pak i diskutushem
po baj edhe ndrrim me ndrrim asht tjeter qmim
nese me konvenon
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim