Pllugj te leskovcit shum te mir dhe trujshem

Shitet nga: Florim 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Viti
Makina : Të tjera
Pllugjt Jan shum te mir dhe trujshem Ikan me umi tri me ka krejt veq mej Marr mej shti nlaver hazer Jan
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim