SHES Trierin per pastrimin e grurit ne gjendje p..

Shitet nga: privat 03 Mar 19:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Viti
Makina : Të tjera
shes trierin per pastrimin e grurit trieri esht ne gjendje te rregullt dhe esht i gatshem per pun te interesuarit mund te lajmrohuni ne nr e telefonit 044-533-180 jumirpresim....
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim