Sterrpiksen e grurit 12m

Shitet nga: €€€ 18 Maj 23:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

750 EUR

Komuna: Viti
Makina : Të tjera
Shes sterrpiksen e grurit 12m e cila eshte ne gjendje prefekte dhe qdo sen eka hidrolik.
Viber/+41762369446
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim