shesim dru

Shitet nga: nasuf 21 Mar 14:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Viti
Makina : Të tjera
Shesim dru bungu me shumice dhe pakice qmimi sipas marreveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim