u shit

Shitet nga: hysen 12 Maj 21:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR

Komuna: Viti
Makina : Të tjera
shitet maqina shum e mir per mjeljen e lopve asht shum pak e perdort dhe ne gjendje te rregult te interesuari lajmronu ne tel.045377498.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim