kemi 3 traktora fargusana imt 539

Shitet nga: nexhat 21 Sht 17:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Viti
Makina : Traktorë
kemi 3 fargusana imt 539 te gjith jan ne rregull posedojn me dokumenta nuk kan blloka te krisur keme dhe disa pjes te tjera te traktorav si rimorko pres lidhse mund ti shihni edhe ne foto
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim