David brown 990

Shitet nga: Heset 15 Dhj 14:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 100 EUR

Komuna: Viti
Makina : Traktorë
Shitet traktori ne gjendje rregull esht me lug shum i mie pr ple natyral e ka dhe kabinen po jaka jek per nashum ne kontaktoni dhe ne viber +38649443045
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim